Categorized | Art

Libra Shqip ONLINE

Posted on 14 February 2008 by dârdha

Njëra ndër faqet më yë njohura të shitjes të librit dhe muzikës në botë www.amazon.com ka hapur një dritare për produkte që kanë të bëjnë me kulturën, artin, historinëdhe me letërsinë shqipe.ndërsa të interesesuarit mund të klikojnë në http://astore.amazon.co.uk/ukalbaniansor-21?&MMN_position=56:56 Tash shqiptarët mund të porosisin online gjërat që ata i dëshirojnë. Ndërsa kjo është mundësuar me iniciativën e komunitetit shqiptar në Britani.Në web faqe janë të reklamuara 250 tituj të ndryshëm, duke përfshirë CD me këngëtarë shqiptarë si dhe DVD të filmave shqiptarë.  

Ekziston edhe nje librari per libra ne shqip te www.ShtepiaeLibrit.com

Popularity: 100% [?]

34 Comments For This Post

 1. Elvisi Says:

  Te Shtepia e Librit mund gjesh mbi 270 tituj te ndryshem librash nga autore shqiptare si dhe nga letersia boterore, te gjitha ne shqip.

 2. Tani Says:

  E kam pare edhe une dhe duket shume faqe cilesore, por jam kurioz te di nese eshte ndonjeri prej jush ka blere deri tani se pashe qe kishin shitur goxha.

 3. Anita Says:

  Ju lutem me thoni nese di dikush se ku mund te gjej librin IKJE NGA LIRIA, Erich Fromm.

 4. Noglobal Says:

  Pyet njehere ato te http://www.shtepiaelibrit.com, se mundet te ta gjejne.

 5. Halil Halili Says:

  Dua të gjej libra parapsikologjik.Librin ”Letrat e fatit”,libra për magjinë,libra për hipnozën,dhe përparashikimin e fatit.Kërëkoj libta të tillë ngase vepra letrare mjaft kam lexuar.

 6. fitimi Says:

  a keni mundesi ta gjeni librin oso lektyren lepuri me pese kembe te rifat kukaj

 7. dârdha Says:

  tung fitim,

  DardaMEDIA nuk ben shitje te Librave, ne vetem ju informojme per te tjeret qe e bejne kete pune.

  Vizitoni faqen e librave online: http://www.shtepiaelibrit.com/

  dhe kontaktoni ata per librat te cilet jeni te interesuar ti bleni

  na vizitoni edhe me tutje
  http://www.dardamedia.com


  suksese

 8. SERVETI Says:

  Une mund ti ndihmoje Anites per gjetjen e librit te ERICH FROMIT.
  Mund tua sjelli ne PRISHTINE:)
  CDO TE MIRE NGA REDAKTORI I SHQIPMEDIA.COM

  LEXIM TE KENDSHEM.

  SERVETI

 9. ritt. Says:

  ej njerz pls qomani naj link ku muna me i marr librat ama jo me i ble po veq me i lexu aty

 10. ABETARE Says:

  MIRE QE KEMI DHE NE KETE VEND KU MUDN TE GJEJM LIBRA SHQIP,KU MUND TE LEXOJME GJERA QE NA DUHEN NE JET E JO VEQ TE HUMBIM KOHEN KOTE,NESE KA MUNDESI TE PASUROHET PAK ME ME SHUME ME LIBRA EKONOMIKE.
  SUKSESE

 11. leonora Says:

  a ka mundesi me gjet librin autorja hana oshgovsa ‘”fshehtesia e vules se blerte

 12. leonora Says:

  ej njerz kallxomni ku muna me e gjet lektyren fshehtesia e vules se blerte veq me lexu en net

 13. arber Says:

  qomani naj link ku muna me i marr librat ama jo me i ble po veq me i lexu ju lutem

 14. dârdha Says:

  Ju Lutem Bleni Librat te cilat deshironi ti lexoni, ne kete menyre edhe e begatoni njohurine tuaj por edhe e ndihmoni botimin e librave te rinje.

  Shperndarja e Librave ne form PDF dhe ne menyre te pautorizuar denohet me ligj dhe per kete arsye dardamedia nuk merr pjese ne aktivitete te tilla jashtligjore.

  Bleni libra online dhe ne librari

 15. angjela Says:

  a mund te me tregoni se ku mund te lexoj lektyra apo romane ne gjuhen shqipe

 16. besa Says:

  sdi un ku ka libra se nuk jam e shkolles hhahhahaahhah me falni (l)

 17. leonita Says:

  ku muna me gjet librin “kanuni i lekë dukagjinit” plz qitne ne net

 18. leonita Says:

  ajt mos pritoni

 19. Antigona Says:

  ku mund ta gjej filmin Te paftuarit te Cashkut me titra ne gjuhen frenge?

 20. mimoza Says:

  hey njerz a mundeni dikush me ma tregu nje web ku mund te lexoj libra shqip

 21. Arbëri Says:

  përshendetje nga unë Arbëri, deshiroj te gjej dhe ta lexoj nje libër i cili ka te bej me shkencat politike.

 22. sidorela Says:

  a mun te me jepni titullin e nje libri me poezi shqip pop qe te jete i bukur?

 23. niti Says:

  ej njerz me gjet libra shqip po edhe anglisht falas dmth me i shkarku ne forme pdf muni me i gjet ne kit faqe http://www.syri3.com

 24. gresa Says:

  ju pershenes shum nese ka munci do libra disa prej tyre memi dergu nga dega e gazetaris pastaj une ju referoj per to nese me pelqejne do jave blej tung

 25. gresa Says:

  por ni here do i lexoj do o kqyre pastaj ju tregoj nese mundem me jav ble apo jo

 26. arben Says:

  haj si po kalpni mri ajmpo libra nuk kam

 27. BESARTA Says:

  HEJ LIBRAT I PASKIT KATASTROF NUK PASKA LIBRA QE I PERSHTATEN MOSHAVE TE NDRYSHME

 28. venera Says:

  ku muna me gjet librin 20000 mij mila nen det nga Zhul Vern

 29. berat Says:

  a mund te ma gjeni libron historia e skenderbeut ose legjenda e rrethimev se skenderbeut

 30. edona Says:

  po mundohem ta gjej lirin e harry potterit komplet ne net po nuk po mundem a mun te me ndihmoj ndokush ta gjej ose te me tregoj nojne web per te lexuar

 31. edona Says:

  o venera e kam lexuar kete liber dhe eshte shume interesant por kete e kam gjetur une ne bibloteken qe jam une e regjistruar

 32. Edma Says:

  a mund te me thote kush se ku mund te lexoj libra online shqip free?

 33. rexhina Says:

  mund te me gjeje dikush librin otello william shakespeare ju lutem

 34. helena Says:

  ju lutem te me tregoni ku mund te gjej ndonje liber per universin me sakt per yjet ose astroomin .ju lutem dikush te me ndihmoj

Advertise Here

Photos from our Flickr stream

See all photos

Advertise Here